Pulksteņi ar zvaniem

Piedāvājam pulksteņu ar zvaniem projektēšanu, izgatavošanu pēc individuāliem projektiem un montāžu. Esošajiem pulksteņu objektiem veicam servisa apkalpošanu.
Komplektācija:
Zvana sitienu un pulksteņu vadības sistēmas. Zvanu elektromehāniskie āmuri (iekšējai un ārējai montāžai). Zvanu lineārie el.motori. Pulksteņu stacijas, pulksteņu mehānismi, ciparnīcas un rādītāji. Digitālo zvanu un melodiju atskaņošanas aprīkojums. Muzikālo fragmentu ieraksti. Pastiprinātāji. Skaļruņi iekšējai un ārējai montāžai. Absolūti precīza laika sinhronizācijas sistēma GPS.

Kā izveidot zvanu

Pirmkārt, nepieciešams izlemt, kādu skaņu mēs vēlamies saņemt. Pareizs zvans atskaņo nevis monotonu skaņu, bet akordu, atbilstoši noteiktām notīm. Spēja skanēt atbilstoši noteiktām notīm ir atkarīga no zvana profila, svara un diametra.
Kā izveidot zvanu
Veido profila rasējumu vai tehnisko shēmu atbilstoši aprēķiniem, kas veikti tālajā 1751. gadā (Denī Didro un Žans Lerons Dalambērs „Enciklopēdija”, Francija). Pēc rasējuma ir skaidrs, kā un kādas formas ķieģeļus likt, cik un kāda biezuma māla pārklājums nepieciešams. Tam seko nolīdzināšana un virsmas gala apstrāde. Slāni pēc slāņa veidojas ideāla forma. Defekti ir izslēgti, jo katra neprecizitāte kādā no slāņiem vairākkārtēji atkārtojas nākamajos.
Zvana iekšējās formas izgatavošanas process
Formas pārklāšana ar nepieciešamā biezuma vasku
Pēc pārklāšanas seko estētiskā fāze
Pēc pirmās iekšējās formas izgatavošanas, veido iedobi, kurā tiks lieta šķidrā bronza. Priekš tam tiek veikta formas pārklāšana ar nepieciešamā biezuma vasku. Pēc pārklāšanas seko estētiskā fāze, nākamā zvana noformēšana ar uzrakstiem, emblēmām, ģerboņiem un citiem nepieciešamajiem rotājumiem.
Nākamais etaps pārklāšana ar māliem pa kontūru, veidnes kontrole, nolīdzināšana. Formas žāvēšana, vaska kausēšana un iedobes piepildīšana ar izkausētu metālu. Zvanu bronzas sastāvs nav noslēpums – varš plus alva. Uzņēmums Ecat laipni dalās ar noslēpumu. Metālu attiecība – 79% vara un 21% alvas. Ir arī dažādi nelieli piemaisījumi, kas norādīti gatavās produkcijas Sertifikātā. Iepilda, atdzesē un lieko noņem.
Zvana noformēšana ar uzrakstiem, emblēmām, ģerboņiem
Zvana noformēšana ar nepieciešamajiem rotājumiem.
Formas piepildīšana ar izkausētu metālu.
Bez noskaņošanas izliets zvans vēl nav mūzikas instruments. Lai panāktu harmonisku skaņu nepieciešama nevainojama muzikālā dzirde un zināšanas. Modernās tehnoloģijas sniedz plašas iespējas šajā jomā, kā arī var veikt automātisku zvanu skaņas noskaņošanu noņemot lieko metālu no iekšējās virsmas. Vienlaicīgi tiek veikta metāla pārbaude ar spektrogrāfa palīdzību kā nav iekšējo defektu. Tā rodas zvans ar nevainojamu skaņu.
Metāla pārbaude ar spektrogrāfa palīdzību
Zvans ar nevainojamu skaņu un atbilstošu sertifikatu
Raksts sagatavots ar uzņēmuma Ecat atļauju.

Pulksteņu ar zvaniem piemēri

Cēsis

Cēsis, torņa pulksteņi

Vairāk ...

Jelgava

Jelgava, torņa pulksteņi

Vairāk ...

Tukums

Tukums, torņa pulksteņi

Vairāk ...

Ventspils

Ventspils, torņa pulksteņi

Vairāk ...

Ventspils

Ventspils, pulkstenis ar kariljonu

Vairāk ...

Rundāle

Rundāles pils, pulkstenis ar melodijām

Vairāk ...

SIA "Laika Stils", Latgales iela 248 D, LV-1063, Rīga, Latvija

tālr.:(371) 29 236 940

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.